O nas

Beauty Lashes to fto firma oferująca produkty i usługi najwyższej jakości, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Profesjonalne podejście do potrzeb branży kosmetycznej odzwierciedla się w idealnym dopasowaniu asortymentu sklepu, który obejmuje wszystko to, co jest niezbędne w pracy stylistki rzęs.
Najważniejsza jest jakość, dlatego rzęsy naszej marki są najwyższej klasy. Dbamy o to, tworząc je z najlepszych materiałów takich jak jedwab syntetyczny i odpowiednio profilując. Dzięki temu nasze rzęsy są wyjątkowo delikatne, a także elastyczne, czyli po prostu idealne. Biorąc pod uwagę potrzeby rynku i bazując na doświadczeniu instruktorów oraz stylistów, Beauty Lashes stworzyło znakomite rzęsy doklejane  o głębokim odcieniu czerni — by umożliwić swoim klientom tworzenie spektakularnych wachlarzy rzęs zapewniających zmysłowe spojrzenie.
O profesjonalizmie naszej firmy świadczy nie tylko jakość, ale również oferowanie szerokiej gamy produktów, bez których niemożliwe jest stylizowanie sztucznych rzęs. W związku z tym na stronie sklepu oprócz rzęs do wszystkich metod znajdziesz również różnego rodzaju kleje, pęsety, odtłuszczacze, primery czy removery, a także produkty znacznie ułatwiające pracę stylistki, jak na przykład przyspieszacz do kleju.
Produkty naszej firmy sprawdzą się idealnie zarówno w metodzie
klasycznej, jak i objętościowej. Znamy się na tym! Dlatego stworzyliśmy rzęsy o 3 rodzajach skrętu (B, C, D) i różnych grubościach dostosowanych do konkretnej techniki pracy. Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 wymaga zastosowania produktu o grubości 0,20, 0,15, 0,10 mm. W technice 2D zastosowanie znajdą rzęsy 0,10 oraz 0,07. Grubość 0,07 to bogactwo metod od 2 do 5D. Cieniutkie rzęsy sztuczne delikatne i puszyste pomogą stworzyć bujne efektowne wachlarze 0,03 to ideał w metodach 2-8D. Każdy z tych rodzajów rzęs znajduje się w ofercie naszego sklepu, dzięki czemu wszystko czego potrzebujesz jest w jednym miejscu, ponieważ Twoja wygoda i satysfakcja ma dla nas ogromne znaczenie.
Nasza firma oprócz produktów zjednuje sobie klientów także
poprzez usługi, w zakres których wchodzą szkolenia z obszaru doczepiania rzęs. Zarówno profesjonaliści, jak i początkujący adepci sztuki kosmetycznej znajdą dla siebie odpowiednie treści, dostosowane do poziomu posiadanych umiejętności. Szkolenia Beauty Lashes to świetna okazja na trening pod okiem zawodowców oraz zapoznanie się z produktami marki, które na pewno nie zawiodą oczekiwań.
Zapraszamy do siedziby firmy Nails Company i Beauty Lashes na ul. Roosevelta 120a, 41-800 Zabrze.