Stylizacja rzęs wymaga całej gamy produktów do wykonania zabiegu przedłużenia i zagęszczania rzęs. Sukces dobrej stylizacji to nie tylko rzęsy sztuczne i klej, ale również preparaty przygotowujące naturalne rzęsy, wspomagające przy zakładaniu oraz pielęgnujące rzęsy sztuczne po aplikacji. Poprawne oczyszczenie i odtłuszczenie naturalnych włosków jest podstawą trwałości całej stylizacji.
Marka Beauty Lashes przygotowała dla Państwa, z największą starannością wszystkie potrzebne produkty w tym płyny do usuwania sztucznych rzęs.

Cleaner do rzęs

BL Cleaner Strawberry 40 ml spray oraz BL Citrus Cleaner 15ml w płynie to dwa preparaty do odtłuszczania rzęs naturalnych, wytrawiają z sebum i oczyszczają włos, co sprawia, że klej szybciej ,,chwyta” i tworzy trwałe spoiwo. Przyjemny aromat produktu dodatkowo umili przygotowania. BL Citrus Cleaner zapakowany jest w małe wygodne opakowanie ,szczególnie wygodne do zawsze zbyt małych kuferków. Nakładany na mikro aplikatory łatwo rozprowadza się na rzęsach i szybko odparowuje. Odtłuszczanie rzęs nigdy nie było tak proste.

Primer do rzęs

BL Primer odorless i BL Primer strawberry obydwa o gramaturze 40 ml w wersji spray. Są to produkty, których zadaniem jest wytworzenie ochronnego filmu na rzęsie celem stworzenia optymalnych warunków dla wiązania kleju. Primer do rzęs sprawia, że klej szybko polimeryzuje, a jego wiązania są dużo trwalsze niż bez użycia primera. Chroni naturalną rzęsę przed działaniem czynników szkodliwych. Primer do rzęs wysycha dłużej od Cleanera, więc jeśli chcemy, by nasza stylizacja była trwała, cierpliwie odczekajmy do pełnego wyschnięcia. Pamiętaj! Jeśli chcesz, by produkty ze sobą współpracowały i tworzyły spójną całość, używaj elementów zalecanych przez producenta. W przypadku Beauty Lashes Cleaner i Primer bezwzględnie się uzupełniają i stanowią bazę do trwałego doczepiania rzęs.

Cleaner foam do rzęs

BL Cleaner Foam 40 ml to produkt typowy dla domowej pielęgnacji rzęs sztucznych.
Opakowanie pianotwórcze, w którym znajduje się preparat ułatwia wytworzenie pielęgnującej i czyszczącej piany. Nałożona na rzęsy sztuczne delikatnie, ale skutecznie oczyszcza maleńkie przestrzenie pomiędzy nimi zapobiegając rozwojowi groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych.
Używanie produktów czyszczących sprawia, że stylizacje długo pozostają puszyste, eleganckie, a wachlarze sztucznych rzęs nie tracą formy. Jeśli nasze klientki każdego dnia wykonują makijaż to BL Cleaner Foam powinien stać się kosmetykiem bardzo często używanym. Pielęgnacja rzęs sztucznych ma ogromny wpływ na trwałość stylizacji, a jej skład został opracowany w taki sposób, by w żaden sposób nie osłabiać wiązania spoiwa i nie niszczyć delikatnej struktury rzęs naturalnych i sztucznych.
Pianka ułatwi przygotowanie do zabiegu również stylistkom, które chcą sprawnie przygotować oczy klientki do uzupełnienia stylizacji.
Pamiętajmy, że produkt każdorazowo należy spłukać wodą lub solą fizjologiczną.

Remover do rzęs

Beauty Lashes posiada w swoim asortymencie produktów do rzęs sztucznych, trzy rodzaje removerów.
Płyn do ściągania rzęs BL Remover z witaminą E 10 ml, jest najprostszą formą preparatu do usuwania rzęs sztucznych. Płyn do ściągania rzęs nałożony na linię kleju rozpuszcza go. Należy jednak uważać, by preparat nie dostał się do oczu, dlatego można nakładać go tylko na zamkniętych oczach, a w przypadku konsystencji płynnej najlepiej robić to na siedząco. Płyn do ściągania rzęs nadaje się również do czyszczenia pęset i innych narzędzi z resztek kleju. Jeśli zdarzy nam się ubrudzić klejem skórę, możemy bezpiecznie użyć Remover płyn bez obawy podrażnienia. Płyn do usuwania sztucznych rzęs lub inny preparat usuwający powinien znaleźć się w pakiecie produktów każdej stylistki rzęs.
BL Remover gel Pink 15 ml to remover do rzęs w żelu. Wygodna i łatwa w pracy konsystencja żelu sprawia, że pracuje on w miejscu nałożenia, bez rozlewania i zagrożenia, że dostanie się do oka (przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności). Można używać w pozycji leżącej, oczywiście tylko na zamkniętych oczach. Usuwa rzęsy sztuczne i resztki kleju z rzęs naturalnych.
BL Remover cream 15g – krem to najłatwiejsza i najbezpieczniejsza opcja removera, odpowiednia dla osób początkujących, które nie mają dostatecznej wprawy w bezpiecznym zdejmowaniu rzęs doczepianych.
Każdy z removerów pozostawiamy na linii kleju na około 3 minuty, potem można przystąpić do zdejmowania rzęs sztucznych. Pamiętaj, że są to produkty, które rozpuszczają klej i mogą być drażniące dla oka, dlatego używamy ich po odpowiednim przeszkoleniu i tylko na zamkniętym oku.
Płyn do usuwania sztucznych rzęs i inne potrzebne produkty znajdziecie Państwo w ofercie marki Beauty Lashes, możliwość zakupu internetowo na www.beautylashes.pl, stacjonarnie w siedzibie firmy Nails Company i Beauty Lashes Zabrze ul.Roosevelta 120 A oraz u naszych przedstawicieli handlowych.