1:1 czyli naturalna stylizacja dla wybranych

1:1 czyli naturalna stylizacja dla wybranych

Dzisiejszy artykuł to krótkie przemyślenia naszej Master Instruktor Dagmary! 
Dagmara Wloka szkoli w Zabrzu - w siedzibie naszej firmy. 


1:1 jest jedną z pierwszych i najbardziej naturalnie wyglądających metod stylizacji rzęs.

Dla kogo jest dedykowana?
Przede wszystkim dla Pań, które chcą delikatnie podkreślić oko, trochę wydłużyć i podkręcić rzęsy, bez efektu zagęszczenia.
W zależności od potrzeb i oczekiwań klientki możemy uzyskać obraz naturalnych rzęs lub wytuszowanych.

Nie zawsze można pozwolić sobie na mocniejsze stylizacje i efekty, ze względów zawodowych, tutaj przyjdą nam z pomocą stylizacje 1:1.

Klasyczna elegancja!
Dobrze się sprawdzą jako pierwsza metoda modelowania sztucznymi rzęsami u klientek, które zaczynają przygodę ze stylizacją. Chętnie z nich korzystają osoby, które na co dzień nie nakładają makijażu.
Musimy jednak pamiętać, że nie zawsze uzyskany efekt będzie satysfakcjonujący, ponieważ wiele zależy od gęstości i jakości rzęs naturalnych klientki. Jeśli rzęsy są rzadkie, to taka też wyjdzie stylizacja, lepiej sprawdzą się w tym przypadku metody objętościowe np.: 2-3D.
Pamiętajmy, że w powyższej technice przyklejamy jedną grubszą rzęsę sztuczną, do jednej naturalnej. Cały jej ciężar opiera się na naturalnym włosie, co nie koniecznie będzie dobrym rozwiązaniem przy bardzo cienkich i delikatnych włoskach.
Sytuacja odwraca się, gdy włos jest gruby, ciemny i gęsty pomaga dopełnić stylizację i spotęgować jej efekt.

Tak jak w technikach objętościowych, również w 1:1 możemy urozmaicić wachlarz np. rzęsami kolorowymi, brązowymi zamiast klasycznej czerni.
Przez jakiś czas 1:1 odeszło w zapomnienie. Myślę, że nie słusznie, często mniej znaczy więcej a klasyczna elegancja nigdy nie wyjdzie z mody.
Powrót