Zimowe stylizacje rzęsowe

Zimowe stylizacje rzęsowe

Zimowe stylizacje rzęsowe by Dagmara Wloka. 

Czapka, szalik, kaptur, maseczka -pełen kamuflaż. I jak tu się prezentować zimą?
Jest na to sposób - piękne spojrzenie podkreślone wachlarzem idealnie dopasowanych rzęs.

Założenie sztucznych rzęs to też świetny sposób na pozbycie się nieestetycznych ,,pand„ z tuszu pod oczami, gdy zawiewa wiatr lub śnieg. Niesamowita wygoda i oszczędność czasu, szczególnie w natłoku przedświątecznych obowiązków. Mamy bardzo dużo możliwości podkreślenia oka barwą od klasycznych czarnych rzęs, poprzez naturalne brązy do ekstrawaganckich kolorowych. Poza kolorem ważne dla uzyskania wymarzonego efektu jest wybranie metody ilościowej przyklejanych rzęs.

Co zatem oferuje rynek?
Metodę 1:1, która delikatnie wydłuża i podkręca rzęsy,
Mini volume 2-3D daje naturalne zagęszczenie,
Średnie lub duże objętości dla wielbicielek mocnych stylizacji
Efekt postrzępionych rzęs w stylu Kim Kardashian dla pań, które nie lubią wachlarzy jak od linijki (jak to mówią klientki).

Wybór metod i materiałów jest ogromny teraz pozostaje znaleźć swoją ulubioną stylistkę, która zapewni nam bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanej usługi. Ważne jest żebyście się dobrze rozumiały szczególnie na płaszczyźnie oczekiwań i możliwości wykonania danej usługi.

Dobra stylistka wysłucha Waszych próśb, doradzi, wytłumaczy na czym polega zabieg i jak odpowiednio zadbać o nie w warunkach domowych. Nieśmiertelna klasyka czy nowe efekty to sposób na pokazanie oka w nowej odsłonie. Panie, które już mają doświadczenie w noszeniu rzęs wiedzą jaka to wygoda w codziennym życiu. A może ktoś z najbliższych sprezentuje Wam pod choinkę bon na taką usługę! Obecnie wszystkie salony mają je w ofercie.
Powrót