Zniewalające spojrzenie o każdej porze dnia i nocy? Taką możliwość zapewniają sztuczne rzęsy wyprodukowane po to , by tworzyły piękną oprawę dla Twoich oczu.

Najlepsze sztuczne rzęsy znajdziesz w asortymencie Beauty Lashes. Ich wyjątkowość to zasługa wykorzystywania przy produkcji wysokiej jakości materiałów takich jak jedwab oraz specjalnej konstrukcji włosa aby możliwie wiernie odwzorowywały naturalne rzęsy. Dzięki temu rzęsy doczepiane naszej marki są niezwykle delikatne, elastyczne oraz pozwalają na stworzenie perfekcyjnego wachlarza głęboko czarnych rzęs.

Odpowiadając na potrzeby rynku, rzęsy Beauty Lashes są dostępne w odpowiednich formach pozwalających na zastosowanie różnych technik przedłużania i zagęszczania.

Rzęsy Beauty Lashes świetnie sprawdzą się zarówno przy metodzie klasycznej, jak i objętościowej.

Szeroki asortyment sklepu obejmuje doklejane rzęsy o trzech rodzajach skrętu. W zależności od życzenia klientki i kształtu oka,  oferujemy bardzo naturalny skręt B , zalotny ,pięknie otwierający oko skręt C oraz seksowny  ,odważny profil D. Rzęsy pakowane są w eleganckie srebrne pudełeczka ,zawierające dwanaście pasków sztucznych rzęs ,zamocowanych na cienkim pasku kleju z białym tłem. Rozmiary 7-14 mm oraz opakowania mix, w których znajdziecie rzęsy doklejane do wykonania kilku pełnych setów 8mm-14mm.

Staramy się by włoski były odpowiedniej grubości ,dostosowane do różnych metod :

1:1 i 2 :1 - 0,20mm , 0,15 mm,0,10mm

metody objętościowe 0,07mm , 0,05mm (mix),0,03mm

Profesjonalizm i dbałość o szczegóły to najważniejsze cechy przy stylizacji rzęs, dlatego w Beauty Lashes dbamy o każdy z tych aspektów oferując Ci najwyższej jakości produkty , wybrane z największą starannością tak by nie tylko upiększały oko ale również pozwoliły na pielęgnację rzęs sztucznych i naturalnych.