Sztuczne rzęsy – idealne na jesień.

Sztuczne rzęsy – idealne na jesień.

Sztuczne rzęsy rozwiązują wiele problemów każdej kobiety. Szczególnie jeśli chodzi o nadchodzącą porę roku – jesień. Jesień chyba wszystkim nam kojarzy się z kolorowymi liśćmi, kasztanami ciepłymi herbatami.
Jesień niestety ma też te gorsze strony.
Drugą stroną medalu jest deszcz, wiatr i dużo niższa temperatura niż ta do której przyzwyczaiło nas ciepłe i wyjątkowo długie w tym roku lato.
Niestety – wiemy jak ulotny na deszczu potrafi być nawet najstaranniej wykonany makijaż... Chyba każda z nas na własnej skórze przeżyła bycie „pandą” - dzięki rozmytemu pod naszymi oczyma tuszem. Nawet te wodoodporne czasem zawodzą.

I tutaj przychodzi do pomocy STYLIZACJA SZTUCZNYCH RZĘS!!

Sztuczne rzęsy rozwiązują problemy Wasze i Waszych Klientek – a przynajmniej te, związane z Waszymi rzęsami. Dobrze zrobiona stylizacja sprawia, że oko wydaje się młodsze. Dodatkowo sztuczne rzęsy maskują niedoskonałości. Optycznie ,,otwiera się” oko. Sztucznymi rzęsami podkreślimy kolor tęczówki. Kobiety uwielbiają nosić sztuczne rzęsy jesienią, ponieważ w tym czasie nie ograniczamy makijażu jak np. latem. Chcemy wyglądać lepiej jednak deszcz i tusz do rzęs to nie jest najlepsze połączenie.

Odpowiednio pielęgnowane rzęsy sztuczne służą nam swoją urodą przez długi czas.

Powrót