Sztuczne rzęsy – Jak? Po co? Dla kogo?

Sztuczne rzęsy – Jak? Po co? Dla kogo?

Sztuczne rzęsy – Jak? Po co? Dla kogo?

Sztuczne rzęsy to doskonała opcja dla kobiet, które chcą podkreślić swój naturalny look bez codziennego tuszowania rzęs lub po prostu lubią wyrazisty makijaż oczu. Sztuczne rzęsy potrafią w diametralny sposób odmienić Twoją twarz. Spojrzenie stanie się bardziej zalotne, uwodzicielskie i kobiece. Jeśli ma być to Twój pierwszy raz sugerujemy małe objętości – 1:1 lub 2-3D.
Sztuczne rzęsy przykleja się do naturalnych rzęs – nie do powieki więc to normalne, że mogą wypadać! Stylistka stosując przeznaczony do tego klej przykleja jedną rzęsę lub kępkę rzęs (stad nazwy – 2D to dwie rzęsy połączone u nasady przyklejone do jednej naturalnej, 3D to trzy rzęsy przyklejone do 1 naturalnej itd.) 

Na przedłużanie i zagęszczanie rzęs najczęściej decydują się kobiety, które cenią swój czas, ale także wygodę. Dzięki sztucznym rzęsom nie musimy spędzać codziennie rano aż tyle czasu w łazience, by zrobić idealny make-up, a tym samym zyskujemy kilkanaście minut. Sztuczne rzęsy są też świetną alternatywą dla Pań, które mają trudności w codziennym nakładaniu make-upu ze względu na problematyczny kształt oka – można go przecież skorygować, dobierając odpowiednią długość i gęstość rzęs. Jest to także idealne rozwiązanie dla kobiet, które zawsze chcą perfekcyjnie wyglądać, niezależnie od tego, czy akurat znajdują się na zajęciach fitness, basenie, czy podczas urlopu opalają się na plaży.

Na koniec należy podkreślić, że sztuczne rzęsy przede wszystkim podkreślają urodę kobiet, ich kolor oczu, więc są świetnym rozwiązaniem w przypadku krótkich, mało widocznych rzęs naturalnych. Dlatego warto zdecydować się na nie na co dzień, ale także na ważną uroczystość np. ślub. Sztuczne rzęsy podkreślają wyjątkowe, zmysłowe i uwodzicielskie spojrzenie i okazuje się, że są bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu kobiet. Jeśli nie istnieją żadne przeciwwskazania do przedłużenia i zagęszczenia rzęs, warto się na to zdecydować – oszczędzimy nie tylko czas, ale także podkreślimy swoją urodę.  

Sztuczne rzęsy – kiedy warto po nie sięgnąć?
Doskonale nadają się na specjalne okazje, takie jak wesele czy Sylwester, choć równie dobrze możemy nosić je na co dzień. Dzięki sztucznym rzęsom oczy zostają optycznie powiększone, a twarz zyskuje na wyrazistości. Sztuczne rzęsy to także dobre rozwiązanie dla tych osób, których naturalne rzęsy są krótkie i cienkie. Aktualnie oferowane produkty, zarówno całościowe, jak i kępki, potrafią dać naprawdę naturalny efekt.
Powrót