Dlaczego tak ważne jest, aby stylistka wciąż się szkoliła?

Dlaczego tak ważne jest, aby stylistka wciąż się szkoliła?

Dlaczego tak ważne jest, aby stylistka wciąż się szkoliła ? 

Dzisiejszy artykuł to słów kilka od naszej uzdolnionej instruktorki - Karoliny Wasilewskiej, która ostatnio zdobyła kolejne tytuły podczas mistrzostw stylizacji rzęs!

"Nazywam się Karolina Wasilewska jestem instruktorem marki Beauty Lashes i postaram się w dzisiejszym artykule zgłębić temat szkoleń i ciągłej nauki nawet przez najbardziej utalentowane stylistki rzęs. 

Każdy ma swój gust i nie każdemu podoba się to samo - to fakt i chyba każda z nas o tym wie. Między innymi dlatego w modzie co chwilę pojawiają się nowości. Wszystko idzie do przodu, zmieniamy się my i nasze upodobania. Nie wszystkie nasze klientki gustują w tym samym. Niektóre wolą efekty naturalne, inne efekty mocne, intensywne. No cóż... światem rządzi różorodność :) 

Stylistki rzęs (chociaż stylistki paznokci oraz fryzur również!) coraz częściej szukają nowinek, chcąc urozmaicić swoją prace. Na rynku widzimy mnóstwo różnych szkoleń. Ale po co właściwie one są? Przecież każda z nas dużo może dowiedzieć się z książek czy filmików na YouTube?  A no właśnie po to, aby nasze umiejętności były coraz wyższe.
Ważne jest to, aby w życiu zawodowym stawiać sobie co raz wyższe cele. Wtedy praca daje nam jeszcze więcej przyjemności - a nasze Klientki to doceniają :) 

Na każdym szkoleniu dowiadujemy się ciekawostek, instruktorki przekazują nam nowe triki.

Mój tata zadał mi kiedyś bardzo ciekawe pytanie:
„Córcia. Dlaczego Ty właściwie szkolisz te wszystkie dziewczyny? Nie boisz się, że zrobią Ci konkurencję?
Odpowiedziałam:
„Tato ja chcę się rozwijać zawodowo, pogłębiać swoją wiedzę, abym mogła piąć się co raz wyżej i pokazywać, że ja również wciąż się uczę".

Jeśli nawet Wasza nauka w dużej mierze opiera się na szkoleniach online czy webinarach, to super, to jest też dodatkowy krok do wiedzy. Ostatni czas na świecie pokazał, że da się w ten sposób również poszerzać swoje horyzonty. 
Na szkoleniach możemy jednak poprowadzić odpowiednio dłoń kursantki, pokazać jakie błędy popełniacie i je wyeliminować, mamy nad Waszą pracą pełną kontrolę. Dzięki szkoleniom ciągle rozwijacie swoje umiejętności i jesteście na bieżąco z produktami, technikami, sposobami modelowania oka.

„Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz”. 

Pamiętajcie! Człowiek uczy się całe życie, zawsze coś się znajdzie do poprawy :)
Ja odbywam minimum 2-3 szkolenia rocznie, abym mogła przekazywać Wam wiedzę na jak najwyższym poziomie!

Przykładowa praca Karoliny: 
Powrót