Instruktorka Monika Kosacz - o rzęsach słów kilka

Instruktorka Monika Kosacz - o rzęsach słów kilka

Okres wiosny i lata, to czas, w którym rezygnujemy z ciężkich, kryjących podkładów na rzecz lekkich kremów koloryzujących.
Gdy temperatura przekracza 25 stopni dobrym wyborem stają się pudry mineralne.
Sezon letni, to czas, w którym stawiamy na Natural Look, jednak nadal chcemy wyglądać dobrze, czuć się pewnie. Dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę oka.

Jeśli chcemy zapewnić sobie efekt Perfect Brows bez malowania, postawmy na hennę pudrową brwi. Tym samym zapewnimy sobie naturalnie podkreślone brwi, bez efektu przerysowania a i trwałość zabiegu może nas pozytywnie zaskoczyć.

By podkreślić nasze spojrzenie warto skusić się, szczególnie latem, na stylizacje rzęs. Chcemy czuć się pewnie w każdej sytuacji, nawet na plaży, basenie. Sprawmy, by ten najpiękniejszy sezon w roku był dla nas czasem relaksu i beztroskich chwil. Stylizacja rzęs zakończy nerwowe kontrolowanie w lusterku rozmazanego eyelinera, czy też odbitego na powiece tuszu do rzęs. Ponadto zapewni poczucie komfortu. Sprawi, że bez względu na okoliczności, porę dnia, temperaturę będziemy czuć się pewnie, atrakcyjnie i swobodnie.

Autorka: Instruktor Beauty Lashes Monika Kosacz
Powrót