Pomysł na świąteczny prezent dla Klientek

Pomysł na świąteczny prezent dla Klientek

Pomysł na świąteczny prezent dla Klientek

Zbliża się okres świąt. Jest to czas radości, idealny, by spędzić czas z najbliższymi, których kochamy i szanujemy. Dla Nas, stylistek jest to również bardzo intensywny czas – wiadomo, wszyscy chcą mieć piękne rzęsy. Nie tylko nasze stałe Klientki, które (jeśli dobrze się Wam układa współpraca) wiedzą, że na grudniowe terminy należy zapisywać się wcześniej, ale pojawia się dużo nowych Klientek. A to córka przyprowadzi mamę, a to ktoś przyjdzie z koleżanką, a może super działa Twoja reklama i dużo nowych osób do Ciebie dzwoni?!
Grudzień to czas nowych godzin pracy w salonie – często, jako stylistki, pracujecie od wczesnych godzin rannych aż po sam wieczór. Wpływa to na Wasz nastrój, zmęczenie organizmu… Ale nie możemy się dać zwariować! Pamiętajcie, że to, jaki Wy macie humor, wpływa na to, jak postrzegają Was inni. Chyba nie chcecie wyjść na gburowate panie przed swoimi nowymi Klientkami, prawda? Mamy na to super rozwiązanie.

Prezenty dla Klientek.
To super pomysł by porozpieszczać trochę swoje Klientki. Oczywiście chcemy to robić małym nakładem finansowym… no przecież Ty jesteś jedna a ich X (tutaj sama odpowiedz sobie, ile masz klientek). Najlepsze są prezenty, które są tanie, ponieważ musimy kupić ich wiele. Co się najlepiej sprawdzi?

Płatki hydrożelowe pod oczy!
Mamy w swojej ofercie płatki pod oczy, które na pewno znacie, bo pracujecie z nimi każdego dnia! Możesz dać takie płatki swojej Klientce i podpowiedzieć, by przed naklejeniem ich na noc, włożyła je do lodówki. Zadziałają kojąco na miejsce, w którym je nakleimy. Super by pozbyć się tak zwanych worów pod oczami. Takie płatki sama również wykorzystasz w pracy, więc bardzo opłaca Ci się kupno 100 par za jednym razem. Sprawdź tutaj. 


Szczoteczki do rozczesywania rzęs.
W swojej ofercie mamy wiele kolorów i rodzajów szczoteczek. Szczoteczki możesz wybrać silikonowe lub syntetyczne. Jedne i drugie przydadzą się każdej Twojej Klientce. Będą mogły nimi rozczesywać rzęsy lub brwi. Możesz je zapakować w ozdobną kopertę albo w papier ozdobny. Dobrym rozwiązaniem są również woreczki z organzy lub takie zwykłe foliowe :) Możesz je wręczać każdej Klientce po stylizacji, lub wystawić na recepcji w szklanej kuli.Zawieszki zapachowe.
Super pomysłem, jednak troszkę droższym są mini paczki prezentowe dla Klientek. Możesz wtedy do środka dać – parę płatków hydrożelowych, jedną lub dwie szczoteczki (najlepiej jedną syntetyczną a jedną silikonową), pierniczka lub cukierki oraz zawieszkę zapachową. W ofercie mamy piękną, świątecznie pachnącą zawieszkę zapachową. OCZYWIŚCIE Z MOTYWEM RZĘS. Dodatkowe atuty? Jest różowa! Przypadnie do gustu każdej Twojej Klientce Pierniczki.Coś co możesz zrobić sama!
Pierniczki to symbol nadchodzących świąt. Robią pierniczki dla siebie i najbliższych pomyśl również o swoich klientkach! Możesz zapakować po jednym, lub więcej, pierniczków do małych papierowych (ekologia górą!) woreczków! Słodycze – cukierki, czekoladki, lizaki z Twoim logo Słodkości to świetny pomysł do salonu nie tylko od święta, ale i każdego dnia! Każdej klientce spodoba się mały woreczek pełen słodkości.

Macie jakieś swoje pomysł? Koniecznie podzielcie się nimi z nami – udostępnimy je u siebie, by inne z Was również skorzystały.
Powrót