Sztuczne rzęsy – idealne uzupełnienie makijażu wieczorowego

Sztuczne rzęsy – idealne uzupełnienie makijażu wieczorowego

Sztuczne rzęsy – idealne uzupełnienie makijażu wieczorowego

Wybierając się na randkę, drinka z przyjaciółkami czy na imprezę, każda z nas chce wyglądać rewelacyjnie. Dotyczy to nie tylko wieczorowej kreacji, ale także makijażu. Te dwa elementy naszego wizerunku, jeśli ze sobą współgrają, sprawiają, że wyglądamy pięknie. Idealnym uzupełnieniem wieczorowego makijażu są sztuczne rzęsy, które nadają naszemu spojrzeniu uroku i tajemniczości.

Makijaż wieczorowy – pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

Makijaż wieczorowy znacznie różni się od tego, który stosowany jest na co dzień. Malując się do pracy, na zakupy czy na spacer z dzieckiem najczęściej decydujemy się na delikatne podkreślenie konturów twarzy, tusz do rzęs, jasną pomadkę i ewentualnie lekko połyskujący cień do powiek. Makijaż ma być subtelny, ale podkreślający atuty naszej urody. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zrezygnować z mocniejszych akcentów makijażowych – wieczorne wyjście to idealny pretekst do zapisania się na zabieg przedłużania rzęs, ale też do użycia czerwonej szminki czy ciemniejszego cienia do powiek!

Dlaczego w makijażu wieczorowym nie może zabraknąć sztucznych rzęs?

Przed wielkim wyjściem warto wybrać się do stylistki rzęs na zabieg przedłużania i zagęszczania włosków. Sztuczne rzęsy idealnie podkreślają spojrzenie, sprawiają, że staje się ono głębsze, a oczy są bardziej wyraziste. Umiejętnie dobrane sztuczne rzęsy, o odpowiedniej grubości i skręcie, mogą także lekko skorygować kształt oka i bardziej je „otworzyć”. W kilku słowach: sztuczne rzęsy sprawiają, że wyglądamy przebojowo!

Sztuczne rzęsy i makijaż – dobierz je do sytuacji

Wieczór to ta pora dnia, w której możemy nieco zaszaleć z make-upem, jednak w każdym przypadku należy go dostosować do sytuacji, bowiem inaczej pomalujemy się na randkę, a w całkiem inny sposób na wyjście do klubu tanecznego.

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na pierwszą randkę z nowo poznanym mężczyzną, czy na kolację z mężem, zawsze chcemy wyglądać olśniewająco. Na randce powinnyśmy wyglądać kobieco, ale też kusząco. W tej sytuacji sprawdzą się sztuczne rzęsy, które wyglądają naturalnie. Proponujemy zabieg przedłużania rzęs metodą 1 do 1 lub 2 do 1, które w połączeniu z jasnym cieniem do powiek sprawią, że nasze spojrzenie będzie zalotne. W makijażu na randkę warto postawić na jeden mocniejszy akcent, którym mogą być usta. Soczysta czerwień lub malinowy róż – te kolory sprawdzą się idealnie!

Makijaż wieczorowy obowiązuje nas także wtedy, gdy wybieramy się na drinka z przyjaciółkami. Jeśli zapisujemy się na zabieg przedłużania rzęs z myślą o tym spotkaniu, możemy sobie pozwolić na więcej. Może sztuczne rzęsy 3D? Sprawdzą się nie tylko na wielkie wyjścia, ale także na co dzień. Jeśli makijaż uzupełnimy cieniem do powiek i szminką w wyrazistym kolorze stworzymy make-up idealny na babskie pogaduchy!

Sztuczne rzęsy sprawdzą się także wtedy, gdy zamierzamy wyjść ze znajomymi do klubu. Szczególnie polecamy metody objętościowe, które wyglądają spektakularnie. Jeśli w makijażu użyjemy jeszcze mocnej szminki i kosmetyków z brokatem lub rozświetlaczem stworzymy make-up, który będzie idealny na zabawę do białego rana.

Popularność sztucznych rzęs stale rośnie. Możliwość przedłużenia i zagęszczenia rzęs na kilka tygodni sprawia, że decydujemy się na nie na wielkie wyjścia, ale także na co dzień. Warto zapisać się na zabieg stylizacji, jeśli chcemy wyglądać rewelacyjnie każdego dnia w pracy, ale także wieczorami w czasie spotkań z bliskimi i z przyjaciółmi.

Oczy to zwierciadło duszy

Wszyscy znamy to powiedzenie, ale nie zawsze przywiązujemy do niego odpowiednią wagę. A przecież właśnie tak jest. Ile razy mówimy, że komuś źle z oczu patrzy, jak ktoś nas pyta o wrażenia ze spotkania? Dlatego nasza propozycja na makijaż na pierwszą randkę to właśnie podkreślenie oka. Reszta może być delikatna i subtelna, cera matowa, lekko zaróżowione policzki to najlepsze, co można Ci doradzić. Na usta odrobina błyszczyku lub lekkiej pomadki, by wyglądały one naturalnie. A co zrobić z oczami? Warto skusić się na przedłużanie rzęs, szczególnie jeśli są one u Ciebie raczej słabe i często wypadają. Pierwsza randka może posłużyć za doskonałą motywację do tego, by zadbać właśnie o nie. Sztuczne rzęsy nie są już jak kiedyś nienaturalne i bardzo widoczne. Obecna technika kosmetyczna sprawia, że wyglądają one jak Twoje własne. Kosmetyczki poświęcają naszym rzęsom i brwiom coraz więcej czasu, ponieważ wiedzą, jak bardzo ich wygląd wpływa na cały odbiór człowieka. Są różne metody przedłużania rzęs w zależności od indywidualnych potrzeb. Może to być metoda 1:1 lub 1:2, jeśli rzęsy są naprawdę krótkie. Oczywiście rzęsy to nie wszystko. Zadbaj o to, by makijaż Twojego oka był lekki i rozświetlający. Dobrym pomysłem jest połączenie kolorów, na lato mogą to być nawet jasne neonowe barwy, używane z rozwagą sprawią, że będziesz wyglądała na młodą i radosną osobę. 

Powrót