BEAUTY LASHES

BEAUTY LASHES

Beauty Lashes to firma oferująca produkty i usługi najwyższej jakości, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Profesjonalne podejście do potrzeb branży kosmetycznej odzwierciedla się w idealnym dopasowaniu asortymentu sklepu, który obejmuje wszystko to, co jest niezbędne w pracy stylistki rzęs.

Najważniejsza jest jakość, dlatego rzęsy naszej marki są najwyższej klasy, o co dbamy tworząc je z materiałów o niewątpliwie wysokiej jakości, takich jak jedwab z domieszką syntetyku. Dzięki temu rzęsy są wyjątkowo delikatne, ale także elastyczne, czyli po prostu idealne. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na rynku i bazując na doświadczeniu Beauty Lashes stworzyło idealne rzęsy doklejane - delikatne, elastyczne, o głębokim odcieniu czerni, z perfekcyjnie dopasowanym paskiem kleju, po to by umożliwić swoim klientom tworzenie spektakularnych wachlarzy rzęs zapewniających zmysłowe spojrzenie.

O profesjonalizmie naszej firmy świadczy nie tylko jakość, ale również oferowanie szerokiej gamy produktów, bez których niemożliwe jest stylizowanie sztucznych rzęs. W związku z tym na stronie sklepu oprócz rzęs w kępkach, pojedynczych czy na pasku znajdziesz także różnego rodzaju kleje, pęsety, odtłuszczacze, primery czy removery, a także produkty znacznie ułatwiające pracę stylistki, jak na przykład przyspieszacz do kleju.

Produkty naszej firmy sprawdzą się idealnie zarówno w metodzie klasycznej, jak i objętościowej. Znamy się na tym! Dlatego stworzyliśmy rzęsy o 3 rodzajach skrętu (B, C, D) i różnych grubościach dostosowanych do konkretnej techniki pracy. Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 wymaga zastosowania produktu o grubości 0,15/0,20. W metodzie 2 do 1 stosujemy rzęsy, których grubość wynosi 0,07/0,10, natomiast przy metodzie objętościowej  2D - 4D rzęs o grubości 0,07/0,03, pozostaje nam jeszcze metoda Volume mega lub 2D- 8D i tu należy zastosować rzęsy o grubości 0,03. Każdy z tych rodzajów rzęs znajduje się w ofercie naszego sklepu, dzięki czemu wszystko czego potrzebujesz jest w jednym miejscu, ponieważ Twoja wygoda i satysfakcja ma dla nas ogromne znaczenie.

Nasza firma oprócz produktów zjednuje sobie klientów także poprzez usługi, w zakres których wchodzą szkolenia z obszaru doczepiania rzęs. Zarówno profesjonaliści, jak i początkujący adepci sztuki kosmetycznej znajdą dla siebie odpowiednie treści, dostosowane do poziomu posiadanych umiejętności. Szkolenia Beauty Lashes to świetna okazja na trening pod okiem zawodowców oraz zapoznanie się z produktami marki, które na pewno nie zawiodą oczekiwań.

Powrót