Targi Katowice 1 i 2 września - PREMIERA

Targi Katowice 1 i 2 września - PREMIERA

Najnowszy klej 111 – premiera 1 i 2 września

Rynek produktów kosmetycznych cały czas ewoluuje, a osobom zainteresowanym oferuje coraz to nowsze, lepsze produkty. W związku z tym, że Beauty Lashes także nieustannie trzyma rękę na pulsie, chcielibyśmy zaprezentować naszą nowość: klej do rzęs 111. Produkt ten został stworzony z myślą nie tylko o kobietach, które decydują się na zabieg przedłużania rzęs, ale także o samych stylistkach rzęs, gdyż mamy świadomość tego, że na produktach najwyższej jakości pracuje się znacznie lepiej.

Kleje do rzęs Beauty Lashes – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Oko jest bardzo delikatnym narządem w naszym organizmie, dlatego kobiety decydujące się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs powinny mieć pewność, że stylistka rzęs pracuje na najwyższej jakości produktach. Szczególnie zwraca się uwagę na klasę kleju, który jest bardzo istotnym elementem w procesie stylizacji rzęs. Jego zadaniem jest spajanie włoska naturalnego ze sztuczną rzęsą. Jako że znajduje się bardzo blisko powieki, jego skład musi być w pełni bezpieczny i właśnie w myśl tej zasady produkowane są kleje do rzęs marki Beauty Lashes. Profesjonalistki zajmujące się przedłużaniem rzęs cenią nasze produkty za wysoką jakość i łatwość aplikacji.

Klej do rzęs Beauty Lashes 111 – najważniejsze informacje

Nasza najnowsza propozycja dla stylistek rzęs, czyli klej do rzęs BL 111 będzie miał swoją premierę na Branżowych Targach Kosmetycznych Beauty Fair 2018, które odbędą się 1 i 2 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Klej do rzęs BL 111 jest przeznaczony do wykonywania metody objętościowej Russian Volume 2D-8D. Dzięki temu, że aplikacja utrzymuje się nawet do 10 tygodni, kobiety, które zdecydowały się na metodę objętościową, jeszcze dłużej będą mogły się cieszyć efektem gęstej firanki rzęs w kolorze głębokiej czerni.

BL 111 jest w kolorze czarnym, dzięki czemu nie wyróżnia się na tle czarnych rzęs, nie tworzy też grudek, a ponadto pięknie połyskuje. Nasz najnowszy klej do rzęs charakteryzuje się mocniejszym wiązaniem, płynną konsystencją i wyczuwalnym zapachem. Klej do rzęs BL 111 nie powinien być stosowany u kobiet, które mają wrażliwe oczy.

Rodzaj kleju należy dostosować do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym wykonywany jest zabieg zagęszczania rzęs. W przypadku kleju BL 111 wiąże się on w pomieszczeniach o niskiej wilgotności przy wysokiej temperaturze oraz w warunkach wysokiej wilgotności przy niższej temperaturze powietrza.

Oparowość kleju w skali od 1 do 10 jest na poziomie 4/5. Czas schnięcia wynosi 0,5-1 sekundy. By klej w pełni spełniał swoje zadanie, należy go używać w pomieszczeniach o temperaturze powietrza 19-24°C przy wilgotności powietrza 30-60%. Produkt powinno się zużyć zaraz po otwarciu lub nie dalej niż w ciągu 6 tygodni od napoczęcia buteleczki.

Klej Beauty Lashes 111 to produkt najnowszej generacji. Klej do rzęs został ulepszony w taki sposób, by odpowiadał na potrzeby stylistek rzęs i kobiet decydujących się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Na uznanie zasługuje okres utrzymywania się aplikacji oraz krótki czas schnięcia produktu. Wszystkie wymienione cechy tego kleju sprawiają, że jest to absolutny must have wszystkich profesjonalnych stylistek rzęs.

Powrót