Odrobina luksusu dla przyszłych mam.

Odrobina luksusu dla przyszłych mam.

Wraz z pojawieniem się na świecie dziecka życie rodziców wywraca się do góry nogami. Często mamy przez kilka czy kilkanaście pierwszych miesięcy życia swojej pociechy nie posiadają możliwości zadbania o siebie, a przecież każda kobieta zawsze chce prezentować się jak najlepiej. Na szczęście Beauty Lashes ma na to rozwiązanie.

Uroki macierzyństwa

Bycie matką to bardzo ciężka praca, która właściwie nigdy się nie kończy. Natłok obowiązków szczególnie przy nowo narodzonym dziecku powoduje, że trudno znaleźć chwilę tylko dla siebie. Zmęczenie oraz brak czasu na zrobienie makijażu czy uczesanie się bezpośrednio odbijają się na naszym wyglądzie. Często prowadzić to może do obniżenia poczucia własnej wartości. Żeby temu zapobiec warto udać się na przedłużanie rzęs. Brzmi irracjonalnie?

Bądź zawsze piękna i zadbana – doczepiane rzęsy

Otóż nie! Doczepiane rzęsy wbrew pozorom w bardzo dużym stopniu pomogą przy jednorazowym poświęceniu kilku godzin zadbać o siebie na kilka tygodni. Udając się na przedłużanie rzęs zyskujemy idealną oprawę oczu, która nie tylko doskonale podkreśli nasze spojrzenie, ale dodatkowo nada charakteru całej twarzy. Od dawna wiadomo, że to oczy w największym stopniu przyciągają do nas uwagę innych. Dlatego wystarczy, że zawsze będziesz mieć ładnie uwydatnione spojrzenie, a cała Twoja buzia będzie prezentować się lepiej. Właśnie dlatego doczepiane rzęsy są świetną opcją dla świeżo upieczonych mam, na którą warto się zdecydować już przed przyjściem na świat Twojego dziecka. Dzięki sztucznym rzęsom każdego dnia i w każdej sytuacji będziesz prezentować się pięknie, a brak makijażu nie wpłynie na Twoją samoocenę.

Znajdź chwilę dla siebie

Każda matka wie, że przy małym dziecku znalezienie odrobiny czasu dla siebie graniczy z cudem. Jednak dla własnego lepszego samopoczucia, a co za tym idzie poprawy komfortu życia całej rodziny niezwykle istotne jest wydzielenie przynajmniej raz w miesiącu jednego wolnego od wszelkich zajęć dnia. W czasie tych jednodniowych wakacji powinnaś udać się do fryzjera, kosmetyczki na przedłużanie rzęs i inne zabiegi upiększające, a może nawet i na zakupy, aby znów obudzić w sobie tę ukrytą pod masą codziennych obowiązków kobiecą siłę. Poproś kogoś z rodziny lub przyjaciół o opiekę nad Twoim dzieckiem przez kilka godzin i wykorzystaj je na całkowity relaks. Dzięki takiej formie „resetu” nabierzesz sił i lepiej poradzisz sobie z szarą codziennością, co pozwoli Ci w większym stopniu czerpać radość ze swojej pociechy.

Beauty Lashes posiadamy doczepiane rzęsy o różnej długości, gęstości i stopniu podwinięcia, dzięki czemu każdy może dobrać idealne włoski dla siebie. Znajdź te, które najbardziej pasują do kształtu Twojego oka i najlepiej podkreślą Twoją wyjątkową urodę.

Powrót