Idealne wakacje z Beauty Lashes.

Idealne wakacje z Beauty Lashes.

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Już wkrótce wiele z nas uda się na upragnione wakacje, aby odpocząć od codziennych trosk. W tym wyjątkowym czasie powinnyśmy bez wyrzutów sumienia oddawać się relaksowi i czerpać radość z wakacyjnych zabaw. Niemniej jednak każda z nas nawet podczas urlopu chce prezentować się olśniewająco. Z Beauty Lashes dowiesz się, jak wyglądać pięknie każdego dnia wakacji bez konieczności poświęcania czasu na makijaż.


Punkt pierwszy: zadbaj o swoją cerę

MCCM POLSKA MASKA

Każda z nas na pewno nie raz była w sytuacji, w której podczas upalnego dnia makijaż najzwyczajniej w świecie zaczął „spływać” z twarzy. Żeby zapobiec takiemu zdarzeniu najlepiej jest zrezygnować latem z makijażu lub ograniczyć jego ilość. Dobrze wiemy, że make-up pozwala nam ukryć niedoskonałości i dodaje pewności siebie. Jednak w czasie wakacji najważniejsze jest poczucie komfortu, które z pewnością zostanie zaburzone, kiedy nasz makijaż ciągle będzie wymagał poprawek. Dlatego, aby móc pozwolić sobie na dwa tygodnie urlopu, w czasie którego nie będziemy się malować, a mimo to nasza twarz będzie prezentować się pięknie konieczne jest zadbanie o cerę. Na kilka tygodni przed wyjazdem rób regularnie peeling, stosuj dwa razy w tygodniu, na zmianę maseczkę oczyszczającą i nawilżającą oraz nakładaj krem rano i wieczorem. Dzięki temu skóra na Twojej twarzy zostanie odżywiona i stanie się promienna, a tym samym będzie wyglądać na zdrową. Tak wypielęgnowana cera spokojnie poradzi sobie bez podkładu, pudru i korektora. A co z makijażem oczu?


Punkt drugi: postaw na rzęsy doczepiane

rzęsy doczepiane sztuczne rzęsy

Tym, co najbardziej przyciąga uwagę innych do naszej twarzy są oczy. Dlatego warto zadbać o to, aby były wyraźnie podkreślone. Na co dzień do tego celu wykorzystujemy tusz do rzęs, jednak w czasie wakacji lepiej sprawdzą się rzęsy doczepiane. Dzięki nim oko staje się bardziej wyraziste. Długie, gęste, podkręcone i kruczoczarne włoski doskonale uwydatnią kolor tęczówki i będą stanowić idealną oprawę dla oka. Najlepsze sztuczne rzęsy sprawią, że o każdej porze dnia i nocy będziesz uwodzić spojrzeniem. Korzyści, jakie dają rzęsy doczepiane jest wiele. Najbardziej oczywistą jest brak konieczności malowania się. Kolejną stanowi możliwość korzystania z kąpieli w morzu czy basenie bez obawy, że rozmaże nam się tusz. Jednak, aby mieć gwarancję, że doklejone włoski poradzą sobie z niecodziennymi warunkami koniecznie należy wybrać najlepsze sztuczne rzęsy.


Po trzecie: ciesz się chwilą

najlepsze sztuczne rzęsy

Kluczem do pięknego wyglądu jest pozytywne podejście do życia. Radość płynąca z środka sprawia, że nasza twarz staje się piękniejsza. Żaden makijaż nie poradzi sobie lepiej z upiększeniem kobiety niż szczery uśmiech i pełne szczęścia oczy. Oczywiście warto dodatkowo podkreślać swoją urodę różnymi elementami, takimi jak make-up czy rzęsy doczepiane, jednak powinny stanowić one jedynie uzupełnienie, a nie główną składową. Dlatego podczas wakacji korzystaj ze słońca i ciesz się każdą chwilą spędzoną w miłym otoczeniu, a z pewnością pozytywnie odbije się to na Twoim wyglądzie.

Najlepsze sztuczne rzęsy znajdziesz w Beauty Lashes.
Sprawdź naszą szeroką ofertę produktów do przedłużania rzęs, wybierz najlepsze dla siebie i korzystaj z lata uwodząc spojrzeniem.

Powrót