​TWÓJ WIELKI DZIEŃ czyli powiedz TAK z Beauty Lashes.

​TWÓJ WIELKI DZIEŃ czyli powiedz TAK z Beauty Lashes.

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdej z nas. Przygotowania zaczynają się na długo przed tym wielkim dniem. W pierwszej kolejności zamawiamy sale, catering, zespół muzyczny, wybieramy suknię… Rzeczy które musimy załatwić rozmnażają się a czasu nam nie przybywa. Dobrym pomysłem jest więc zrobienie planera weselnego (oczywiście jeśli nie mamy talentu czy też duszy artysty czy najzwyczajniej nam się nie chce z pomocą przychodzą gotowe planery). Niezależnie od tego jaki wybierzemy, musimy pamiętać o detalach… bo przecież „diabeł tkwi w szczegółach”.

Tego dnia musimy wyglądać pięknie, by w każdym calu czuć się wyjątkowo.

Makijaż czy upięcie włosów – o tym myślimy już wcześniej. Natomiast co z paznokciami czy rzęsami? Często nie robimy „próby” ponieważ wiele z nas używa tego na co dzień. Co jeśli „coś” pójdzie nie po naszej myśli? Co jeśli piękne zdobienie dobrane do sukni ślubnej nie będzie pasowało do stroju na poprawiny? Co jeśli nasz makijaż nie dotrwa nawet do północy? Szybko przychodzimy z pomocą.

Rzęsy – najważniejszy element makijażu.

Podczas ceremonii ślubnej (czy to w kościele, czy w urzędzie stanu cywilnego) towarzyszy nam wiele emocji. Często łzy szczęścia pojawiają się nie tylko przed ołtarzem ale również podczas odbierania życzeń, które składają nam najbliżsi. Tego dnia nie możemy pozwolić sobie na rozmazany tusz do rzęs.

Beauty Lashes to przecież marka stworzona przez kobiety dla kobiet, dlatego tak dobrze rozumiemy Wasze dylematy.

Nasze rzęsy nie tylko wyglądają bajecznie ale i zabezpieczają nasze oczy przed „makijażową wpadką”. To tylko początek – rzęsy oczywiście świetnie sprawdzą się również podczas całonocnej zabawy! Dzięki naszym produktom nie musisz zabierać ze sobą tuszu do rzęs – w całości oddaj się emocjom, które tego dnia będą Ci towarzyszyły.

Obiecujemy, że pokochasz sztuczne rzęsy od Beauty Lashes, które są produkowane z wysokojakościowych materiałów oraz posiadają specjalną konstrukcję włosa by jak najbardziej przypominały naturalne rzęsy.

Jeśli na swój ślub pierwszy raz użyjesz naszych rzęs, gwarantujemy, że już nigdy z nich nie zrezygnujesz. 
Będą jak Twój nowy mąż – zawsze przy Tobie.

Każda przyszła Panna Młoda powinna nie tylko cieszyć się ślubem i weselem ale również przygotowaniem do niego. Nie pozwólmy by coś zepsuło nam ten dzień.

Pozwól by Beauty Lashes zadbało o wygląd Twoich rzęs nie tylko od święta – rzęsy utrzymują się nawet do kilku tygodni, więc bajecznie będziesz wyglądać również podczas sesji zdjęciowej czy też podróży poślubnej… a nawet po powrocie do pracy i codziennych zajęć.

Sztuczne rzęsy są coraz to bardziej popularne. Jeśli jednak na co dzień ich nie używasz pozwól sobie w dniu wesela na odrobinę luksusu. Nie musisz obawiać się, że będzie to wyglądało sztucznie - nasze rzęsy pozwalają uzyskać naturalny efekt długich i gęstych rzęs.

Rzęsy Beauty Lashes, stylizacja ślubna

Powrót