Targi Bruksela i Bolonia - marzec 2018

Targi Bruksela i Bolonia - marzec 2018

Kochani, za nami dwa bardzo pracowite weekendy targowe.
Pierwszy to Belgia ,która przywitała deszczową pogodą ale dla nas to nic bo w sercach naszych klientek na dobre zapanowała wiosna. Wszystkie chcemy być piękne i gonimy za nowinkami kosmetycznymi. Obie nasze marki przygotowały nowości na ten wiosenny sezon Nails Company rozbłysło kolorami a Beauty Lashes całe było nowe, jako że marka jest na rynku od niedawna. Dajemy się poznać naszym zagranicznym klientkom z bliska . W Bolonii produkty Beauty Lashes prezentowała na modelkach nasza włoska instruktorka Arianna Vastola ,która przeżyła prawdziwe oblężenie.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zainteresowanie produktami marki Beauty Lashes za to ,że tak chętnie poznawaliście nowy na rynku rzęsowym produkt jakim jesteśmy i zapraszamy do dalszej współpracy.

NailsCompany jest obecne na rynkach zagranicznych od wielu lat ale rozwijamy się dla Was i chcemy poszerzać nasz asortyment o produkty ,które podbijają rynek i są to właśnie rzęsy sztuczne wraz z całym asortymentem potrzebnym do stylizacji nimi.

Już w najbliższy weekend spotykamy się na targach Look i Beauty Vision w Poznaniu 24-25.03.2018. Wspólne stoisko Nails Comany i Beauty Lashes przywita Was nowościami i promocjami.

Zapraszamy.

Powrót