​Świeże spojrzenie na wiosnę !

​Świeże spojrzenie na wiosnę !

Wielkimi krokami zbliża się sezon wiosenny a z nim zmiany , NOWE MY ! Każda kobieta chce wyglądać pięknie, świeżo, elegancko. Wraz z pierwszymi ciepłymi dniami zmieniamy fryzurki, garderobę na lekką i kolorową, ćwiczymy. Ale nic nie dodaje takiego uroku kobiecie jak błysk w oku i pewność siebie. Jak mówią "oczy są zwierciadłem duszy". 

Obecnie kosmetyka daje nam wiele możliwości zadbania nie tylko o skórę wokół oczu, ale też o odpowiednią ich oprawę. Tutaj pojawia się stylizacja rzęs.

Jest to dziedzina kosmetyki, która prężnie się rozwija i z roku na rok daje coraz więcej możliwości stylizacyjnych. Coraz nowocześniejsze technologie tworzenia rzęs i produktów sprawiają, że zabiegi przedłużania i zagęszczania stają się bezpieczne i nie naruszają delikatnej struktury rzęs naturalnych. Również stale powiększające się grono wyszkolonych stylistek, korzystających z dobrych szkoleń stanowi bodziec do korzystania z wysokiej jakości  usług. Rynek oferuje ogromny wybór stylizacji tak aby każda klientka znalazła coś dla siebie. Klientki, które pragną subtelnie podkreślić oczy tak by stylizacja wyglądała najbardziej naturalnie i delikatnie, wybiorą technikę 1 do 1 . To znaczy, że stylistka przyklei do jednej rzęsy naturalnej, jedną rzęsę sztuczną  dobraną pod kątem grubości i długości do jakości rzęs naturalnych klientki. 

W ofercie Beauty Lashes znajdziecie Państwo wszystkie sztuczne rzęsy potrzebne do tworzenia stylizacji w danej technice. Kolejny rodzaj to najmodniejsze obecnie małe objętości 2-3 d . Zagęszczenie cieniutkimi rzęsami np.: 0,07 sprawi ,że rzęsy sztuczne stworzą wachlarz lekki, nie obciążający, puszysty ale jednocześnie efektowny, podkreślający urodę oka. Maleńkie kępki rzęs doklejane po kilka do jednej rzęsy naturalnej powinny być równe, powtarzalne i stworzone zgodnie ze sztuką.

Na to jak wystylizujemy oko i jaki będzie efekt końcowy ma ogromny wpływ wiedza stylistki, odpowiedni dobór grubości rzęs do poszczególnych metod, dopasowanie długości i skrętów ale przede wszystkim odpowiednie profilowanie dobrane do kształtu, osadzenia i rozstawu oczu klientki. Drogie stylistki warto poświęcić kilka minut na rozmowę  i dokładne przeanalizowanie twarzy klientki.

Techniki bardziej objętościowe 4d do 8d i hyper volume sprawdzą się u osób, które lubią mocne,intensywnie zaznaczone oko z wyraźnie widoczną linią rzęs tutaj sprawdzą się rzęski  o grubościach 0,05 mm i 0,03 mm.

Chętnie wybierane są obecnie stylizacje a la Kim Kardashian, które dają efekt postrzępionych, równomiernie stopniowanych rzęs jakby w różnych fazach wzrostu. Również rzęsy w rożnych kolorach wiosną zyskują na popularności.

Dobrze zrobiona stylizacja rzęsami sztucznymi sprawia ,że oko wydaje się młodsze, maskuje niedoskonałości , ,,otwiera” oko, podkreśla kolor tęczówki i jest niewątpliwą ozdobą. Panie uwielbiają nosić rzęsy wiosną i latem, ponieważ w tym czasie ograniczamy makijaż do minimum  i rano wstajemy z już przygotowanym okiem. Odpowiednio pielęgnowane rzęsy sztuczne służą nam swoją urodą przez długi czas.

Beauty Lashes to nowa marka na rynku rzęsowym dzięki czemu możemy oprzeć się na produktach tworzonych w nowoczesnych technologiach a szkolenia prowadzić na bazie najnowszych metod tworzenia stylizacji. Zapraszamy do współpracy.

Powrót