Tour de targi Beauty Lashes - wiosna 2018 | Warszawa, Bruksela, Bolonia, Poznań, Kraków.

Tour de targi Beauty Lashes - wiosna 2018 | Warszawa, Bruksela, Bolonia, Poznań, Kraków.

W ubiegły weekend rozpoczęliśmy naszą przygodę z wiosenną edycją targów. Pięć miast ,trzy państwa w dwa miesiące. Dużo i pracowicie, ale wszystko dla Was drogie klientki. Cieszymy się na te spotkania ,każde jest inne i każde inspirujące. Po targach wracamy bogatsi o nowe opinie ,inspiracje i doświadczenia ze świeżą energią i pomysłami na kolejne edycje.

Beauty Lashes jako nowa marka na rynku miała okazję przedstawić się Państwu w pełnej krasie, ze strony produktowej, instruktorskiej i sprzedażowej na targach Beauty Forum 3-4 marca w Warszawie. Za liczne odwiedziny serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję ,że wszystkie zakupione produkty spełnią Państwa oczekiwania a przy ich pomocy wykonacie fantastyczne stylizacje. Targi to okazja do zakupu produktów w promocyjnych cenach.

Produkty marki BeautyLashes

U nas znajdziecie pełny asortyment potrzebny do wykonania stylizacji w dowolnych technikach zagęszczania i przedłużania rzęs. Hitem sprzedażowym okazały się pęsety, kleje do rzęs ( szczególnie BL Glue 103) i fartuszki. Na stoisku znajdziecie fachową pomoc merytoryczną w osobach instruktorów Beauty Lashes , jesteśmy do Waszej dyspozycji w kwestiach zapytań o produkty i ich zastosowanie ,techniki i metody pracy oraz szkolenia.

Wszystkie produkty – rzęsy, kleje oraz akcesoria do stylizacji rzęs można dotknąć, przetestować, wypróbować przy specjalnym stoliku dla klienta. Możecie poszukać inspiracji lub podejrzeć nasze stylistki przy pracy, ponieważ na wszystkich edycjach targów będzie można przedłużyć sobie rzęsy i na własnej skórze przetestować jakość produktów.

Ponadto zapraszamy do obejrzenia kampanii reklamowej z udziałem naszej pięknej modelki Weroniki Piły. Zdjęcia zachwycają i przyciągają wzrok. Musicie to zobaczyć na własne oczy!

Kolejne targi z naszym udziałem

Znajdziecie nas na wspólnym stoisku naszej siostrzanej marki NC Nails Company . Już w najbliższy weekend widzimy się na targach Estetika Beauty Expo w Brukseli 10-12.03.2018. Następna w kolejności jest Bolonia Cosmoprof 15-18.03.2018. Wracamy do Polski i spotykamy się w Poznaniu na Look i Beauty Vision 24-25.03.2018. Wiosenną edycję kończymy w Krakowie targami LNE 21-22.03 2018.

Powrót