Foam Cleaner - pianka czyszcząca | szampon w piance

Konsystencja / Forma:  Płynna / Pianka

Waga/pojemność:  40 ml

Dodaj do ulubionych:
Cena: 39,00 PLN/szt.

Foam Cleanser- pianka czyszcząca

Delikatny preparat do pielęgnacji domowej i gabinetowej, zarówno rzęs sztucznych jak i naturalnych.
Konsystencja pianki sprawnie myje i oczyszcza przestrzenie między rzęsami, co pozwala na zachowanie ich w idealnej czystości. Zapobiega rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych. Nie narusza naturalnej struktury włosa oraz wiązania kleju.
Aby stylizacje wykonane sztucznymi rzęsami na długo pozostały czyste i puszyste, należy o nie odpowiednio zadbać. Pielęgnacja domowa ma tu niebagatelne znaczenie. Oprócz podstawowych zabiegów jakimi są codzienne poranne mycie oczu oraz rozczesywanie rzęs szczoteczkami pamiętajmy też o odpowiedniej pielęgnacji wieczornej, szczególnie gdy  wykonujemy makijaż. Kąpiel rzęs powinna stać się rytuałem.
Czyste i zadbane rzęsy klientki to również oszczędność ich i naszego czasu podczas korekty. Same pewnie wiecie, drogie stylistki, ile czasu i energii kosztuje porządne przygotowanie oka u pań kochających eyelinery, kredki do oczu i tusze do rzęs.
Cleaner Foam to produkt niezbędny nam oraz naszym klientkom.

Preparat umieszczony w opakowaniu pianotwórczym. Przed użyciem wstrząsnąć.
Produkt nakładamy  przy pomocy aplikatora, szczoteczki lub pędzelka, zostawiamy na chwilę aby bąbelki powietrza, popracowały i "wypchnęły" zanieczyszczenia z niewielkich przestrzeni między rzęsami na zewnątrz. Następnie obficie spłukujemy wodą. Czekamy aż wyschną i czeszemy szczoteczką.
Cleaner Foam to produkt niezbędny nam oraz naszym klientkom.