Remover Cream - Strawberry

Konsystencja / Forma:  Kremowa

Waga/pojemność:  15 g

Dodaj do ulubionych:
Cena: 43,00 PLN/szt.

Remover Cream - remover w kremie o zapachu truskawkowym! Piękny różowy kolor!
Remover w kremie jest delikatnym i bezpiecznym preparatem do usuwania rzęs sztucznych. Łatwy w zastosowaniu. Przeznaczony do oczu bardzo wrażliwych. Ułatwia pracę początkującym stylistkom. Można używać w pozycji leżącej bez obawy, że produkt dostanie się do oka. Nie narusza struktury rzęs naturalnych.
Stosować tylko na zamkniętych oczach.
Już teraz w sklepie Beauty Lashes kupić możesz nowoczesny preparat kosmetyczny przeznaczony do profesjonalnego usuwania sztucznych rzęs i kleju stanowiącego pozostałości po przeprowadzanych zabiegach przedłużania. Oferowany Remover Cream to wyjątkowo wydajny kosmetyk, który okazuje się szczególnie przydatny w przypadku konieczności usunięcia kleju bezpośrednio z rzęs. Jest on  stosowany także w celu oczyszczenia skóry w przypadku zabrudzenia jej klejem. Zalecane jest także, aby za jego pomocą usunąć klej z narzędzi i akcesoriów np kryształ na klej, które wykorzystywane były w trakcie przeprowadzanego zabiegu przedłużania rzęs.
Profesjonalny remover w kremie od Beauty Lashes gwarantujemy zachowanie najwyższej jakości produktu. Receptura kosmetyku została przygotowana w bardzo staranny i fachowy sposób. Dzięki temu możemy zapewnić, że stosowanie oferowanego removera w kremie nie będzie wiązało się z ryzykiem uszkodzenia lub nawet najmniejszego podrażnienia naturalnych rzęs. Prezentowany preparat uznawany jest za produkt wyjątkowo delikatny, w związku z tym w pełni nadaje się do stosowania również przez osoby, które posiadają oczy skłonne do podrażnień.