Najlepsze rzęsy sztuczne do metody 1:1 to takie ,które sprawią ,że oko będzie wyglądać super naturalnie.

1:1 polega na doczepianiu pojedynczej rzęsy sztucznej do jednej naturalnej. Cały zabieg należy wykonać tak by nie obciążyć nadmiernie naturalnych rzęs a do tego posłużą idealnie dobrane produkty.

Beauty Lashes posiada w swojej ofercie delikatne , idealnie imitujące naturalny włos rzęsy o grubościach ,które pomogą uzyskać oczekiwany efekt.

Najczęściej stosowane grubości włosków to 0,20 , 0,15 oraz 0,10 mm .

Wybierając grubość dopasowujemy ją do jakości rzęs naturalnych. Cieńsze rzęsy lepiej się noszą i są delikatniejsze. 

Pamiętajmy również o tym ,że maksymalnie bezpieczna długość rzęsy nie powinna przekraczać długości włosa naturalnego o więcej niż 30%.

Dlatego oferujemy Państwu rzęsy o długościach od 7 mm do 14 mm. W przygotowaniu są już krótsze rzęsy 6 mm.

Rzęsy sztuczne Beauty Lashes z Linii Quality Premium odznaczają się głębokim odcieniem czerni i zapewniają ogromny komfort noszenia.

Grubość 0,20 mm daje efekt mocno wytuszowanych rzęs , silnie je podkreślając. Przeznaczone do mocnych , zdrowych naturalnych rzęs.

Grubość 0,15 mm stworzone z myślą o Paniach, które chcą w sposób delikatny ale widoczny podkreślić oko. 

Grubość 0,10 mm jest przeznaczona dla klientek ,które pragną efektu naturalnych pięknie podkręconych rzęs. Jest to grubość ,która pozwala na wykonanie przy jej pomocy stylizacji metodą 2 D.

Pełny efekt ,który chcemy uzyskać osiągniemy tylko wtedy gdy poza grubością odpowiednio dopasujemy długości i skręty . To jak dopasujemy stylizację zależy w dużej mierze od jakości rzęs naturalnych klientki , rozstawienia ,wielkości , osadzenia oczu i typu urody klientki dlatego Beauty Lashes oddaje w Wasze ręce najlepsze rzęsy sztuczne ,które pomogą tworzyć istne dzieła sztuki na oczach nawet najbardziej wymagających klientek

Wbrew pozorom metoda 1:1 nie odeszła z rynku a wręcz wraca do łask ,ponieważ nie wszystkie Panie oczekują zagęszczenia jak to się dzieje w przypadku metod objętościowych a chcą tylko subtelnie i naturalnie zaznaczyć oko.

Skręty czyli profile 

B – skręt delikatnie podnoszący , subtelnie podkreślający oko jak po zalotce

C -  najpopularniejsze podwinięcie , delikatnie widoczne z przodu ,sprawia ,że oko wydaje się optycznie bardziej otwarte.

D- mocno podwinięte rzęsy ,wyraziste ,dobrze widoczne dla Pań odważnych marzących o wyraźnym podkreśleniu oka.

Dbamy o najlepszą jakość produktów i z największą starannością wybieramy asortyment potrzebny do stylizacji rzęs. Staram się oddać w Wasze ręce produkty ,które przyspieszą ,ułatwią i umilą pracę  

z rzęsami.

 Zapraszamy do zakupu produktów na naszej stronie internetowej www.beautylashes.pl  lub stacjonarnie w siedzibie firmy NC Nails Company i Beauty Lashes ul.Roosevelta 120 a ,41-800 Zabrze oraz u naszych przedstawicieli handlowych.

Wszelkie  informacje ,zapytania proszę wysyłać pod adres info@beautylashes.pl .