Jeśli chcesz by spojrzenie Twojej klientki powaliło swoją mocą, wykonaj jej stylizację mocno objętościową cieniutkimi rzęsami z linii Quality Premium Lashes .

Grubość 0,05 pozwoli stworzyć nawet największe wachlarze bez obciążania rzęs naturalnych klientki. Najlepsze sztuczne rzęsy do metod mocno objętościowych znajdziesz w asortymencie Beauty Lashes.

2D-8D Russian Style to technika wymagająca tworzenia perfekcyjnych wachlarzy z dużej ilości najcieńszych rzęs 0,05 mm, to tak niewiele ale w całości tworzy firany pięknych doczepianych sztucznych rzęs.

Tutaj ilość ma znaczenie, mocne zagęszczanie a do tego spektakularny skręt powodują ,że nikt nie przejdzie koło takiej stylizacji obojętnie. Głęboko czarne i pięknie połyskujące rzęsy jedwabne nadadzą niepowtarzalny charakter spojrzeniu a do tego idealnie podkreślą naturalną barwę tęczówki.

Sprężyste włoski łatwo ściągają się z cieniutkiego paska kleju, dając się ułożyć między ostrzami pęsety. Pamiętaj, że stylizacje volume z założenia maja być widowiskowe dlatego marka Beauty Lashes oferuje trzy piękne profile B, C i D, które możesz zastosować pojedynczo lub mieszając skręty.

Jak to zrobić?

Zapisz się na nasze szkolenie a dowiesz się jak możesz czarować przy pomocy odpowiednio podkręconych sztucznych rzęs.

Dzięki jakości rzęs 0,05 mm klientka praktycznie nie poczuje ich na oczach, bez problemu staną się jedną całością z rzęsami naturalnymi.

Pielęgnacja rzęs sztucznych ma ogromne znaczenie w codziennym funkcjonowaniu z bujnymi rzęsami ,należy zadbać o ich czystość aby jak najdłużej cieszyć się miękką puszystą stylizacją. Zapewnij sobie ten komfort z naszą pianką czyszczącą BL Cleaner Foam ,która idealnie współgra z delikatnymi rzęskami Russian Volume i nie powoduje osłabienia wiązania kleju.

Pamiętaj aby do tej metody dobrać pęsetę o idealnym styku, z ostrzy której nie wyśliźnie się ani jedna cieniutka rzęsa. Do mocnych objętości szczególnie polecamy pęsety Volume i Volume Rose Gold.

Wszystko czego potrzebujesz do czarowania stylizacjami Volume znajdziesz w naszym sklepie www.beautylashes.pl lub stacjonarnie w siedzibie firmy NC Nails Company i Beauty Lashes Zabrze ul.Roosevelta 120 a.

Wszelkie pytania dotyczące produktów i szkoleń prosimy kierować na adres info@beautylashes.pl