Najważniejszym narzędziem pracy stylistki rzęs jest pęseta do rzęs. Każda z nas wie, że jest to nieodzowny element tworzenia idealnych kępek i pięknych wachlarzy z rzęs sztucznych. W asortymencie marki Beauty Lashes znajdziecie Państwo gamę 12 pęset wybranych z największą starannością, tak by każda z Was znalazła coś dla siebie.

Pęsety do rzęs są narzędziami spersonalizowanymi. Każda stylistka powinna posiadać narzędzie dopasowane do wielkości dłoni, siły chwytu, stopnia zaawansowania, metody i techniki, którą pracuje.

Wybierając pęsetę do rzęs zwróćmy uwagę na precyzję chwytu wierzchołka ,czy sprawdzi nam się w metodzie, którą tworzymy kępki i nie będzie przepuszczać najcieńszych włosków. Oczywiście inna pęseta sprawdzi się w małych objętościach, inna w 8 D . Wiele zależy od tego czy chwytamy samą końcówką wierzchołka, czy rozkładamy wachlarz długim ramieniem o pełnym styku na całej długości.

Tworzenie stylizacji wymaga czasu a co za tym idzie dłonie przez wiele godzin pracują dlatego waga, długość i sprężystość pęset do rzęs powinny być dobrane do naszych fizycznych możliwości aby stawy nie ulegały przeciążeniom.

Kształt wierzchołka o dopasowanej długości i ustawiony pod odpowiednim kątem może ułatwić lub utrudnić techniczne opracowanie kępki dlatego przed zakupem warto popróbować różnych rozwiązań. Jako osoby związane z branżą beauty lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami więc Beauty Lashes zadbało również o odpowiedni design pęset.

Pęsety do rzęs tworzone są z polerowanej stali nierdzewnej aby można je było bezpiecznie sterylizować i dezynfekować.

Pęsety do rzęs marki Beauty Lashes

Wśród naszego asortymentu znajdziecie pęsety do rzęs długie 14 cm np. Silver Slim Short ,Silver Classic SS-SA i krótkie 11,5 cm.

Pęsety do separowania ułatwiające oddzielenie najcieńszych włosków naturalnych w wersji Silver separator (jednostronnie wycięta z ostrzem skierowanym delikatnie w dół), klasyczna, prosta, krótka Classic short oraz długa ,miękka i bardzo smukła Classic SS-SA.

Metody objętościowe wymagają odpowiednio wyprofilowanych narzędzi pod różnym kątem sprawdzą się tutaj produkty z serii SILVER i GOLD np.: Silver Volume , Volume gold i Volume Rose Gold.

Także do metody 1:1 znajdziemy coś odpowiedniego w zależności od tego czy pracujecie Panie pęsetami prostymi czy skośnymi.

Wszystkie wyżej wymienione produkty oraz wiele innych znajdziecie Państwo na stronie www.beautylashes.pl , stacjonarnie w siedzibie firmy NC Nails Company oraz Beauty Lashes

Zabrze ul.Roosevelta 120a oraz u przedstawicieli i dystrybutorów marki.

Wszelkich informacji na temat produktów możecie Państwo zasięgnąć pod adresem info@beautylashes.pl lub pod numerem telefonu 32 274 84 12.