Taśma piankowa szeroka

Dodaj do ulubionych:
Cena: 49,00 PLN/szt.

Oferujemy taśmę piankową do podklejania rzęs. Produkt jest hipoalergiczny i w związku z tym uznany być może za w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Taśmę stosuje się w celu zabezpieczenia dolnych rzęs w trakcie przeprowadzania zabiegów stylizacji okolic oka. Najczęściej jest ona wykorzystywana podczas przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Taśma piankowa separuje dolne rzęsy. Produkt jest bardzo miękki, delikatny oraz przyjemny w dotyku. Taśma stanowiąca białe ,matowe tło sprawia ,że rzęsy naturalne są dobrze widoczne a wzrok stylistki nie męczy się nadmiernie.

Profesjonalna taśma piankowa do rzęs

Ze względu na bardzo wysoką jakość taśma piankowa do rzęs jest uznawana za produkt w pełni profesjonalny. Bywa chętnie wykorzystywana przez najbardziej doświadczonych wizażystów, kosmetologów oraz pozostałych specjalistów zajmujących się pielęgnacją i stylizacją okolic oka. Uznają oni, że taśma piankowa jest podstawowym elementem prawidłowo skomponowanego zestawu narzędzi i akcesoriów do aplikacji sztucznych rzęs.
Stosowanie prezentowanego produktu kosmetycznego jest rozwiązaniem bardzo praktycznym. Taśma piankowa do rzęs może z powodzeniem zastępować nieco bardziej kosztowne płatki żelowe lub płatki silikonowe. Należy podkreślić, że polecany produkt jest bardzo delikatny. Formuła zastosowanego kleju opracowana została w taki sposób, by nie podrażniać nawet wyjątkowo wrażliwej skóry. Co ważne, taśma piankowa do rzęs nie wywołuje efektu szarpania w momencie, gdy jest usuwana po zabiegu. Zaleta ta okazuje się bardzo istotna, ponieważ to właśnie w okolicach oczu skóra jest najbardziej delikatna i wrażliwa. W związku z tym w sposób szczególnie staranny należy zadbać o to, by nigdy nie narażać jej nawet na mikroskopijne uszkodzenia mechaniczne.