Rzęsy profil B | 0,07 | 13 mm

Profil rzęs:  Profil B

Grubość rzęs:  grubość 0,07 mm

Długość rzęs:  13 mm

Metoda:  2D- 5D

Dodaj do ulubionych:
Cena: 49,00 PLN/szt.

Rzęsy Beauty Lashes o grubości 0,07 mm świetnie sprawdzą się przy metodach od 2D do 5D. Małe objętości to obecnie jedne z najpopularniejszych stylizacji a grubość 0,07 idealnie wpisuje się w ten trend.

Rzęsy pakowane są do eleganckiego pudełeczka ,które mieści 12 pasków z danej długości.Cienki pasek kleju ułatwia zdejmowanie i formowanie misternych kępek.

  Szeroki asortyment sklepu obejmuje rzęsy doklejane o 3 rodzajach skrętu (B, C, D), oraz mixy 8-14 mm.

Tło paska jest białe co dodatkowo zwiększa komfort pracy stylistki.
profile ,skręty: 

B – delikatnie , naturalnie podkręcone dla pań ,które preferują klasyczną elegancję

C – mocniejszy skręt ,otwierający oko ,korygujący i podkreślający naturalny kształt oka 

D – mocny skręt do widowiskowych stylizacji dla odważnych klientek ,które kochają bujne wachlarze.

  • PROCES PRACY Z PRODUKTAMI BEAUTY LASHES  demakijaż klientki odseparowanie rzęs dolnych od górnych, aby odseparować rzęsy należy użyć do tego płatków lub taśmy piankowej. ( Uwagi: żel w płatkach może podrażniać  oko  które może zacząć łzawić. Dlatego alternatywą jest taśma piankowa) zastosowanie taśmy pomocniczej do przytrzymania płatków ( uwagi: tymi taśmami nie należy odseparowywać rzęs) 
  • wybór pęsety:  w metodzie 1:1 używamy pęset prostych, w metodach objętościowych: jednej prostej oraz jednej skośnej ( pęsetę skośną dobieramy do techniki ,którą tworzymy kępki : drapana , bujana,przekładana lub w palcach )
  •  odtłuszczamy rzęsy aplikatorami , polecane z główką 1,5 mm używamy cleanera do odtłuszczania on wytrawia rzęsę od środka ( w ofercie znajdują się dwa rodzaje cleanerów : w płynie i spray-u)
  •  Następnie primer - wytwarza warstwę ochronną do która zabezpiecza przed przedostawaniem się sebum oraz wszelkich zabrudzeń na powierzchnię rzęsy naturalnej co zwiększa przyczepność kleju ( w ofercie znajdują się primery zapachowe i bez zapachowe)
  •  Speed up rose - to produkt do zadań specjalnych przyspiesza wysychanie kleju ,świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których warunki pracy są zmienne. Nakładamy przy pomocy aplikatora na nasadę rzęs sztucznych na pasku.
  • wybór rzęs + przyklejanie na holder
  •  Możemy użyć naklejki na klej dzięki czemu klej nie schnie tak szybko i nie zabrudzimy podstawki pod klej wylewamy kroplę kleju ( przed użyciem 2 x wstrząsnąć) przystępujemy po pracy.
  • pod koniec pracy rzęsy przeczesujemy szczoteczką do rzęs ,która jest produktem jednorazowym i  oddajemy klientce.  

ŚCIĄGANIE RZĘS 

  Removery służą do ściągania rzęs , czyszczenia  podstawki , pierścienia ,pęset z resztek kleju.  Remover występuje w trzech formach kremie i żelu, których częściej używamy do zdejmowania rzęs, oraz w formie płynu , którym czyścimy zabrudzoną skórę ,bądź podstawki ,kryształy ,kamienie ,pierścionki  i pęsety.

DOMOWA PIELĘGNACJA 

Pianka  Cleaner foam do domowej pielęgnacji i czyszczenia rzęs sztucznych, nie uczula, nie osłabia wiązania  kleju.Dba o higienę i odpowiedni stan naszej aplikacji.