Multimedialna lampa DuoGlow BL

Dodaj do ulubionych:
Cena: 650,00 PLN/szt.

Multimedialna lampa do stylizacji rzęs, paznokci, makijażu i tatuażu – niezastąpiona w nowoczesnym salonie!

Profesjonalna lampa DuoGlow BL wykonana jest ze stopu aluminium, przez co jej składany statyw jest nie tylko stabilny, ale i zadziwiająco lekki.
Wysokość statywu o trzystopniowej regulacji może wynosić zaledwie 50cm lub aż 180 cm, dzięki czemu lampa sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Ramię multimedialne posiada uchwyt na telefon, który umożliwia wykonywanie zdjęć oraz filmów podczas Twojej pracy.

Panel sterujący zawiera również port USB, za pomocą którego naładujesz swój telefon w trakcie stylizacji. Teraz możesz sama prowadzić transmisje online na Facebooku czy Instagramie! W ten sposób zdecydowanie urozmaicisz profil w mediach społecznościowych i dotrzesz do większej ilości odbiorców.

Intuicyjny panel sterujący pozwala na płynną regulację mocy światła od 1 do 100%. Możliwa jest także zmiana temperatury barwnej w zakresie 3000K-6000K, a więc dostosowanie oświetlenia do pory dnia, roku, światła dziennego i sztucznego. Istotna jest poza tym opcja doboru ciepłej barwy światła, dzięki której Twoje oczy będą zdecydowanie mniej zmęczone po długich godzinach pracy.

DuoGlow BL wyposażona jest w dwa w pełni obrotowe panele świetlne, które umieszczone są na ruchomych, elastycznych ramionach. Pozwala to na idealne oświetlenie stanowiska pracy z każdej strony. Lampa posiada 226 energooszczędnych LED-ów o bardzo wysokim współczynniku oddawania barw, które wydzielają światło o imponującej intensywności do 3200 lumenów, nie powodując przy tym dyskomfortu klientki poprzez wydzielanie ciepła.

Dzięki osłonie z mlecznego szkła akrylowego DuoGlow BL daje przyjemne "miękkie" światło, nierzucające ostrych cieni.  Teraz wykonasz perfekcyjne zdjęcia stylizacji rzęs, brwi czy też wykonanego przez Ciebie makijażu.

Dobre zdjęcia Twoich prac = większa reklama = więcej klientek!

Dane techniczne:  Moc wejściowa 110V/220V 50Hz/60Hz
Moc wyjściowa 40W
Wymiary panelu LED 30x5 cm
Kąt ustawienia paneli LED 0-360°
Wysokość statywu 50-180 cm
Rozstaw ramion 55 cm
Płynna regulacja mocy 1-100%
Temperatura barwowa światła 3000K-6000K (±200K)
Współczynnik oddawania barw Ra > 90

Kup także: