Zestaw do liftingu rzęs OUTLET

Dodaj do ulubionych:
Cena: 99,50 PLN/szt.

Zestaw do liftingu rzęs by Beauty Lashes. 

Dostępna 1 sztuka.


Nasz zestaw zawiera wszystko co potrzebne do wykonania zabiegu liftingującego na rzęsy. 

Sposób użycia: 
1) Wyczyść rzęsy za pomocą Cleansera [preparat oznaczony numerem 1] aby pozbyć się z powierzchni rzęs nadmiaru sebum, pyłu i resztek makijażu. 
2) Podłóż płatki żelowe pod oczy. Zaaplikuj Lash Glue [produkt z numerem 2] na spód silikonowego wałka, odczekaj 30 sekund i  przyklej wałek do powieki.
3) Nałóż Lash Glue [produkt z numerem 2] na powierzchnię wałka, odczekaj 30 sekund. Przy pomocy grzebyka ułóż rzęsy na wałku.
4) Zaaplikuj Lifting Lotion [preparat oznaczony numerem 3] na powierzchnię rzęs, przykryj folią i pozostaw na 5-8 minut. Po tym czasie usuń preparat suchym, bawełnianym wacikiem.
5) Zaaplikuj Fixing Lotion [preparat oznaczony numerem 4] na powierzchnię rzęs, przykryj folią i pozostaw na 5-8 minut. Po tym czasie usuń preparat suchym, bawełnianym wacikiem.
6) Zmyj wszystko przy pomocy Clenasera [preparat oznaczony numerem 1].
7) Zaaplikuj Nourishing Oil [preparat oznaczony numerem 5] na całe rzęsy i pozostaw na 2 godziny w celu odżywienia rzęs po zabiegu. 

Środki bezpieczeństwa: Jeśli posiadasz wrażliwą skórę wykonaj test punktowy przed zabiegiem. Jeśli produkt dostanie się do oczu, należy przepłukać je bieżącą wodą przez 15 minut i skontaktować się z lekarzem. Trzymać z daleka od dzieci.Trzymać z daleka od źródeł ciepła i świata.

Przechowuj zestaw w suchym i ciemnym miejscu. Nie mocz rzęs przez 24h po zabiegu laminacji rzęs.  Zestaw posiada również naklejki by oznaczyć datę otwarcia na produktach.

Kup także: