Lampa na stolik - srebrna

Dodaj do ulubionych:
Cena: 99,00 PLN/szt.

Designerska lampa biurkowa kosmetyczna.

Stojąca designerska lampa – służy do oświetlania Waszych miejsc pracy. Ta biurkowa lampa kosmetyczna jest w kolorze srebrnym. Rozpiętość ramienia tej lampy to około 73 cm. Lampa ta ma szeroki promień światła. Lampa ta jest idealna do oświetlania dużych powierzchni takich jak np. stoły kosmetyczne czy biurka w Waszych domach. Ćwiczenia nigdy nie były tak łatwe - nie musisz się już niczym przejmować. Idealnie oświetlisz cały stolik i spokojnie możesz robić kępki, testować kleje i nowe pęsety. Dzięki neutralnej barwie światła nie męczy oczu. Pozwoli też na robienie pięknych, nieprzekłamanych zdjęć Waszych dzieł.

Lampa ta pasuje praktycznie do każdego wnętrza i spokojnie możecie jej używać „na co dzień”, nie tylko przy pracy ale również w chwilach relaksu przy czytaniu książki czy też nauce.

Ta designerska lampa jest stojąca, dzięki czemu w łatwy sposób możecie ją przestawić, przenieść, schować. Dzięki swojej budowie nie musimy jej przykręcać do krawędzi stołu, co często jest problematyczne.