Dagmara Wloka
Dagmara Wloka — główny instruktor marki Beauty Lashes.

Stylizacją rzęs zajmuję się od 2010 roku, od momentu podjęcia współpracy z firmą Nails Company. Rzęsy bardzo szybko stały się moją pasją. Jak wiecie, świat sztucznych rzęs przez ten czas ogromnie się zmienił i unowocześnił. Co spowodowało, że stale trzeba się w tej dziedzinie kształcić i rozwijać — a to jest najfajniejsze w naszej pracy.
Lubię się uczyć i przekazywać wiedzę innym. Od 2011roku prowadzę szkolenia z zakresu stylizacji rzęs. Przez parę lat byłam instruktorem marki Secret Lashes, natomiast od 2017 roku szkolę pod szyldem marki Beauty Lashes, która jest siostrzaną marką firmy NC Nails Company.

Podczas szkoleń staram się w prosty i zrozumiały sposób przekazać kursantkom wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy z rzęsami, ale również zarazić je pasją do tego zawodu. Obecnie oprócz standardowych szkoleń, prowadzę kursy instruktorskie oraz pomagam współtworzyć markę Beauty Lashes w kwestiach produktowych, oraz merytorycznych.

Moja praca polega nie tylko na wykonywaniu rzęs czy szkoleniu kursantek. Miałam okazję być na wielu targach Beauty w Polsce (Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk) oraz za granicami naszego kraju (Włochy, Hiszpania, Grecja, Niemcy, Francja, Cypr, Kreta)... a wiele jeszcze przede mną. Pozwoliło mi to porozmawiać z niezliczoną ilością osób zajmujących się stylizacją rzęs, brwi i makijażem. Poznaję Wasze problemy, dzięki czemu, na szkoleniach mogę przekazać swoim kursantkom jeszcze większą dawkę wiedzy. 

Miałam wiele publikacji w gazetach branżowych takich jak Lash Me, Rzęsy, Nails Trendy czy Akademia Paznokcia. 
W ciągu każdego roku uczęszczam na wiele szkoleń i konferencji. 

Ja jestem na bieżąco, a Ty?

Instagram
Facebookpowrót