Tetiana Hotsaniuk

Swoją przygodę zaczęłam podczas studiów w 2012 roku na kursie makijażu, na którym miałam zdjęcia również z przedłużania rzęs. 

W 2015 skończyłam kurs przedłużania rzęs metodą japońską i od razu zaczęłam ćwiczyć na modelkach. Wtedy tak naprawdę rozpoczęła się moja rzędowa podróż.

Tak wyglądała moja oferta dla pierwszych Klientek:
1. Przedłużanie rzęs
2. Makijaż
3. Henna i regulacja brwi

W lipcu 2016 zrobiłam kurs z małych objętości i tym samym zyskałam pierwsze stałe klientki (wiele z nich jest ze mną do teraz!). W październiku odbyłam również kurs microbladingu.

W styczniu 2017 podnoszenie kwalifikacji u niezwykłej Julii Subotiny, tam zdobyłam ogrom wiedzy i motywacji do rozwoju. 

Rok 2018 był dla mnie przełomowym rokiem - już na jego początku zostałam instruktorką marki Beauty Lashes i zaczęłam szkolić w Beauty Lashes Krakow by Tetiana Hotsaniuk.
W listopadzie 2018r. zdobyłam 2 miejsce w konkurencji 2D wśród instruktorów Sculptor Lash, Lviv Ukraina Marzec 2019 zdobyłam 2 miejsce w konkurencji 2-3D wśród instruktorów, Lashmania challenge w Krakowie.

Na chwile obecną oprócz prowadzenia szkoleń z przedłużania rzęs, laminacji rzęs i architektury brwi wykonuje również makijaż permanentny brwi, makijaże okolicznościowe oraz architekturę brwi. 

powrót