Foam Cleaner - pianka czyszcząca

Waga/pojemność:  40 ml

Konsystencja / Forma:  Płynna / Pianka

Dodaj do ulubionych:
Cena: 35,00 PLN/szt.

Produkt jest chwilowo niedostępny.

Foam Cleanser- pianka czyszcząca

Delikatny preparat do pielęgnacji domowej i gabinetowej, zarówno rzęs sztucznych jak i naturalnych.

Konsystencja pianki sprawnie myje i oczyszcza przestrzenie między rzęsami, co pozwala na zachowanie ich w idealnej czystości. Zapobiega rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych. Nie narusza naturalnej struktury włosa oraz wiązania kleju.

Preparat umieszczony w opakowaniu pianotwórczym, przed użyciem należy energicznie wstrząsnać.

Produkt nakładamy  przy pomocy aplikatora, szczoteczki lub pędzelka, zostawiamy na chwilę aby bąbelki powietrza, popracowały i ,,wypchnęły,, zanieczyszczenia z niewielkich przestrzeni między rzęsami na zewnątrz. Następnie obficie spłukujemy wodą. Czekamy aż wyschną i czeszemy szczoteczką.

Aby stylizacje wykonane rzęsami sztucznymi na długo pozostały czyste i puszyste, należy o nie odpowiednio zadbać . Pielęgnacja domowa ma tu niebagatelne znaczenie. Oprócz podstawowych zabiegów jakimi są codzienne poranne mycie oczu oraz rozczesywanie szczoteczkami pamiętajmy też o odpowiedniej pielęgnacji wieczornej, szczególnie gdy wykonujemy makijaż. Kąpiel rzęs powinna stać się rytuałem.

czyste i zadbane rzęsy klientki to również oszczędność ich i naszego czasu podczas korekty. same pewnie wiecie, drogie stylistki ,ile czasu i energii kosztuje porządne przygotowanie oka u pań kochających eye linery, kredki do oczu i ,,o zgrozo" tusze do rzęs.

Cleaner Foam to produkt niezbędny naszym klientkom.